Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A

Czasem mało widoczne, ale bardzo potrzebne. Organizacje pozarządowe w Stalowej Woli i okolicach od wielu lat działają w wielu dziedzinach. Zapraszamy na nasz cykl "NGO w akcji" w ramach którego prezentujemy same organizacje pozarządowe  ich inicjatywy! Prowadzisz lub jesteś w Organizacji Pozarządowej? Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń: 668 639 525. Chętnie napiszemy o Was! Tworzymy miejsce przyjazne Organizacjom Pozarządowym!

Twoja córka interesuje się piłką nożną? Pierwszy w regionie klub Stal Aquila Stalowa Wola sekcja żeńska piłki nożnej zaprasza wszystkie dziewczęta ze szkół podstawowych lubiące sport, wyzwania, rywalizację i dobrą zabawę na treningi piłkarskie.

Przemoc w rodzinie? Nie zwlekaj! Skorzystaj z bezpłatnego wsparcia Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Dotkniętych Przemocą w Rodzinie „TARCZA” w Stalowej Woli, które od początku swojej działalności stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom osób dotkniętych przemocą w rodzinie, niezależnie od jej rozmiaru.

Wielu Polaków po II Wojnie Światowej, los zesłał na Kresy, poza obecne granice Polski. Część z nich żyje tam do dziś, często w bardzo trudnych warunkach. Na szczęście są ludzie, którzy wciąż o nich pamiętają. Tak jak działające od blisko 15 lat stalowowolskie Stowarzyszenie Łączności i Pomocy Rodakom we Lwowie i na Kresach.

Ten mały kameralny ogród na terenie Stalowej Woli położony za wałem przeciwpowodziowym ciągle się zmienia. Polski Związek Działkowców wyróżnił Krokusa III miejscem w okręgowym konkursie na najpiękniejszy ogród. Jego urok jest znany w lokalnym środowisku.

Działacie w Stowarzyszeniu, Fundacji lub planujecie założyć organizację pozarządową? Potrzebujecie wsparcia prawnego, księgowego w codziennej pracy? A może szukacie lokalu lub środków na realizację waszych działań? Zapraszamy do Centrum Organizacji Pozarządowych! Kiedy i jak korzystać z pomocy?

Talentiada tenisowa, w której udział wzięło blisko 50 dzieci była tylko jedną z przygotowanych atrakcji. Kluczowym wydarzeniem był sam Piknik z Rakietą pod patronatem Prezydenta Stalowej Woli, na który przyszło ponad 200 osób.

Pierwszy w regionie Cross Duathlon (połączenie jazdy na rowerze z bieganiem), projekt „Od starszaka dla pierwszaka”, wycieczki krajoznawcze, rajd rowerowy „Szlakiem Sanu i Tanwi”, animacje dla najmłodszych – to tylko kilka z licznych działań „Rowerzystów ze Stali”. Lubisz aktywny tryb życia? Chcesz udzielać się społecznie i działać na rzecz lokalnej społeczności? Dołącz do Stowarzyszenia.

Mamo - jeżeli zauważyłaś, że Twój 8 miesięczny Jaś samodzielnie nie pełza ... albo Twoja dwuletnia Ania nie mówi. Jeśli Julka, która ma 3 latka nie woła „siku”, jeśli wskazuje na jabłko a nie nazywa go prosząc o nie... Jeśli boisz się wyjść ze swoim 2 latkiem na plac zabaw bo przewidujesz, że znów zakończy się to histerią … Jeśli martwi Cię to lub cokolwiek innego - nie wahaj się ani chwili i skorzystaj z bezpłatnych warsztatów pn. „Od narodzin do przedszkola”.