Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A

Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej „SPECTRUM” w Stalowej Woli serdecznie zaprasza do udziału w konkursie  „WOLONTARIUSZ ROKU 2017”. Celem konkursu jest wyróżnienie tych najbardziej aktywnych wolontariuszy i działaczy społecznych z terenu naszego miasta.

Wolontariusze za swoją bezinteresowną pracę nie oczekują wynagrodzenia ani dyplomów jednak powinniśmy zauważyć i docenić poświęcony czas oraz wysiłek w pomoc niesioną drugiemu człowiekowi. 

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o wytypowanie i zgłoszenie osób, które Państwa zdaniem zasługują na tytuł „WOLONTARIUSZA ROKU 2017”. Spośród nadesłanych przez Państwa zgłoszeń Komisja Konkursowa wyłoni laureatów, którzy zostaną nagrodzeni podczas uroczystej Gali Wolontariatu w dniu 7 grudnia 2017 r. w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli. Gala będzie również okazją do złożenia podziękowań oraz wyrazów uznania dla wolontariuszy.

Zgłoszenia wraz z opisem działalności nominowanej osoby prosimy przesyłać listownie lub pocztą elektroniczną na adres:

  • Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej „SPECTRUM” w Stalowej Woli
    ul. Dmowskiego 1, 37- 450 Stalowa Wola
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 24 listopada 2017 r. (piątek).

Do pobrania:

CHCESZ SKORZYSTAĆ Z BEZPŁATNYCH USŁUG, KTÓRE OFERUJEMY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Prowadzisz lub zamierzasz prowadzić organizację pozarządową na terenie Stalowej Woli i okolic? Możemy zaoferować Wam bezpłatnie: