Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A

Masz pomysł na działania, które do końca roku można zrealizować razem z mieszkańcami Rozwadowa? Może wspólne kolędowanie, akcja mikołajkowa,​ warsztaty, koncert? Jeżeli szukasz środków na realizację swojego pomysłu to weź udział w konkursie: "Mikrogranty dla Rozwadowa" i zdobądź 1000 zł. Dofinansujemy łącznie 6 inicjatyw.

Wnioski będą przyjmowane do 22 października 2017 r. Szczegóły znajdują się w załączonym regulaminie. 

Animatorzy ds. rewitalizacji udzielą pomocy zarówno na etapie pisania, jak i realizacji projektów, m.in. w trakcie dyżurów, które odbywają się w Domu Parafialnym "Miriam", w każdy poniedziałek i środę w godzinach 14-20. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie "Przyjazna Dłoń". W razie wątpliwości, prosimy o kontakt z Koordynatorem naboru wniosków: Anna Maciuch - 510 264 352

Zapraszamy!

Pliki do pobrania:

"Działanie realizowane w ramach projektu: „Modelowanie kompleksowej rewitalizacji Stalowej Woli z wykorzystaniem narzędzi partycypacji społecznej", dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Funduszu Spójności oraz budżetu państwa, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020"

CHCESZ SKORZYSTAĆ Z BEZPŁATNYCH USŁUG, KTÓRE OFERUJEMY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Prowadzisz lub zamierzasz prowadzić organizację pozarządową na terenie Stalowej Woli i okolic? Możemy zaoferować Wam bezpłatnie: